Čtyři turnusy letního Sport Kids Campu 2023 jsou připraveny!

KEMP S PŘESPÁNÍM V JEDINEČNÉM PROSTŘEDÍ OPEN GATE SCHOOL V BABICÍCH U PRAHY

V letošním roce pro děti opět pořádáme letní sportovní kemp v jedinečném prostředí OPEN GATE SCHOOL v Babicích u Prahy. V tomto nádherném areálu nechybí sportoviště v podobě velké multifuknční haly s trampolínou, tělocvičny pro gymnastiku, fotbalové hřiště s umělou trávou, ale také plavecký bazén nebo společenská místnost s pingpongovými stoly a stolním fotbálkem. 


Tímto turnusem, který je organizován formou s přespáním, zahájíme letní prázdniny! Každý den si užijeme sportovní program, který bude nově doplněn také programem na vodní skluzavce. Za dětmi zavítají také známí sportovci napříč nejrůznějšími sporty, kteří mají vždy připravený velmi zábavný a bohatý program. 

V rámci jednotlivých dnů budeme hrát celokempovou hru, ve které budou děti sbírat body po celých sedm dní a na konci kempu poznáme všechny vítěze, kteří si převezmou hodnotné ceny. 

PŘIHLÁŠKA A VÍCE INFORMACÍ


DVA PŘÍMĚSTSKÉ TURNUSY NA PRAZE 4

V červenci stihneme ještě dva tradiční turnusy na Praze 4, konkrétně se jedná o příměstské kempy, které proběhnou na ZŠ NOVÝ PORG, kde budeme využívat velkou multifunkční halu, fotbalové hřiště s umělou trávou, hřiště na volejbal, ale také nově vybudovaný běžecký ovál a horolezeckou stěnu. První turnus se koná v termínu 17.-21.7. 2023 a druhý navazuje v termínu 24.-28.7. 2023.


V rámci doprovodného programu se budeme věnovat práci v kolektivu, ale také individuálním soutěžím, které se nebudou soustředit pouze na sport. 

Během jednotlivých dnů budeme hrát celokempovou hru, ve které budou děti sbírat body po celých pět dní a na konci kempu poznáme všechny vítěze, kteří si převezmou hodnotné ceny.

PŘIHLÁŠKA NA TURNUS 17.-21.7. 2023 A VÍCE INFORMACÍ 

PŘIHLÁŠKA NA TURNUS 24.-28.7. 2023 A VÍCE INFORMACÍ


NOVINKA! TURNUS NA ZŠ KUTNOHORSKÁ V DOLNÍCH MĚCHOLUPECH

Na konci srpna budeme nově organizovat příměstský turnus na Praze 10, konkrétně na ZŠ Kutnohorská, kde budeme sportovat v nové multifunkční hale, využívat ale budeme také přilehlá venkovní sportoviště. 

Turnus nabitý sporty proběhne v termínu 21.-25. srpna 2023 a my už se nemůžeme dočkat této novinky, kterou jsme ve spolupráci se ZŠ Kutnohorská, připravili. Děti čeká spoustu zábavy, vyzkoušíme si mnoho kolektivních, ale také individuálních sportů a nemine nás ani doprovodný program o ceny a celkové vítěze celokempové hry. 

PŘIHLÁŠKA A VÍCE INFORMACÍ 

Naši partneři