Dva letní turnusy jsou minulostí, na Praze 4 sportovalo 112 malých sportovců!

První a druhý turnus Sport Kids Camp 2020 proběhl v termínu 13.-17.7. a 20.-24.7., celkem tedy na Praze 4 sportovalo celkem 112 malých sportovců, kteří se vydali na dráhu pěti dnů sportovnání. 


Během pěti dní kempu si děti vyzkoušely hned několik sportů, v hlavní hale se konal florbal, na venkovních hřištích bylo připraveno stanoviště s fotbalem, basketbalem a asi nejoblíbenějším venkovním hřištěm se stalo beachvolejbalové hřiště plné písku. 

V tělocvičnách probíhaly zejména pohybové aktivity, opičí dráhy, gymnastika ale také speciální vsuvka v podobě street dance, kdy se ve dvou blocích rozezněla hudba přes celou tělocvičnu a zejména dívky si užily tancování s lektorkou Veronikou Žáčkovou. 


Dva dny se šplhalo, na kemp dorazila také lektorka Denisa Kocvárová, která děti učila lézt po horolezecké stěně, téměř všichni sportovci vyšplhali na stěnu delší jak 10 metrů! 


Po celou dobu si děti pochutnávaly na pestré stravě, každý den byly pro děti připraveny dvě svačiny, které se skládaly z ovoce a chutné tyčinky. Hlavním jídlem byl vždy zdravý oběd plný sacharidů a bílkovin. Nechyběl ani pitný režim o který se postaral náš partner Penco s.r.o.


Díky zpětné vazbě od rodičů a dětí jsme přesvědčeni, že si děti svůj sportovní týden plně užily stejně jako jejich trenéři a lektoři. V neposlední řadě musíme poděkovat vedení ZŠ Nový PORG za poskytnutí tak krásného areálu, který je přímo stvořen pro sportovní a osobnostní růst dětí. Už nyní připravujeme další sportovní akce pro děti o který vás budeme informovat zde na webových stránkách www.sportkidscamp.cz a sociálních sítích - Facebook a Instagram. 


Odkaz na video z 1. a 2. turnusu najdete ZDE

Děkujeme za podporu městské části Praha 1 a městské části Praha - Libuš za podporu této sportovní akce pro děti.

#sportkidscamp

Naši partneři