Léto 2022 se Sport Kids Campem se blíží!

Pro velký úspěch v uplynulých letech jsme se letos rozhodli organizovat letní Sport Kids Campy téměř po celé léto 2022.

První a jediný turnus s přespáním startujeme na Open Gate School v Babicích u Prahy, kde se kemp koná 2.-9. července a volná místa už se velmi rychle zaplňují přihlášenými dětmi. Děti na kempu čeká opravdu nabitý sportovní program v krásném areálu Open Gate School, kde nechybí velká sportovní hala, tělocvična, venkovní fotbalové hřiště, ale také bazén či výběh pro koně. Galerii z loňského kempu na Open Gate School najdete ZDE. Video poté na našem youtube kanále ZDE.

Hned po kempu v Babicích zahajujeme šňůru příměstských kempů. Po roce se opět vracíme do krásných prostor pražského PORGu v Krči, kde ke sportování využijeme multifunkční halu, tělocvičnu, velkou horolezeckou stěnu a přilehlá venkovní hřiště. Na PORGu letos pořádáme celkem dva turnusy. První proběhne v termínu 18.-22. července, dále pak 25.-29. července. Do náplně jednotlivých dnů jsme nově zařadili také parkour a bojové sporty, které poslouží jako skvělý základ pro jednotlivé tradiční sporty jako je fotbal, házená, basket nebo florbal. Galerii z jednotlivých kempů na PORGu si můžete prohlédnout ZDE, celkovou atmosféru Vám také přiblíží krátké video z léta 2020 ZDE.

Nově se letní příměstský Sport Kids Camp bude konat také v Řeporyjích a na ZŠ Jižní  na Praze 4. Oba turnusy proběhnou v termínu 1.-5. srpna. Oba turnusy budou vedené stejnou formou s cílem probudit v dětech lásku ke sportu formou her, soutěží a jednotlivých týmových úkolů pro rozvoj práce v kolektivu. Mimo doplňkových aktivit děti čekají tradiční kolektivní sporty, dále pak individuální sportovní rozvoj - atletika, gymnastika a nově také parkour a bojové sporty. Mimo sportovního rozvoje se soustředíme také na osobnostní růst, děti se na kempu učí samostatnosti, práci v kolektivu, ale také zdravé stravě a pitnému režimu. 

V průběhu srpna, konkrétně v termínu 15.-19.8. pořádáme poslední z našich letních turnusů léta 2022. Opět se vracíme do Dolních Břežan, kde proběhne sportovní příměstský kemp Sport Kids Camp v krásné sportovní hale a přilehlých hřištích. Děti se mohou opět těšit na bohatý sportovní program formou her a soutěží. Více informací se o kempu v Dolních Břežanech dozvíte v epřihlášce. 

Přihlášky na jednotlivé turnusy najdete už nyní na našem webu ZDE.

Už nyní se na vás těšíme! V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

email: sportkidscamp@email.cz

tel.: 776 723 558 

Naši partneři