Léto 2024 se čtyřmi turnusy Sport Kids Camp!

DVA PŘÍMĚSTSKÉ TURNUSY NA PRAZE 4 NA ZŠ NOVÝ PORG

V červenci pořádáme dva tradiční turnusy na Praze 4, konkrétně se jedná o příměstské kempy, které proběhnou na ZŠ NOVÝ PORG, kde budeme ke sportovnímu programu využívat velkou multifunkční halu, fotbalové hřiště s umělou trávou, hřiště na volejbal, ale také nově vybudovaný běžecký ovál a horolezeckou stěnu s hřištěm na basket. První turnus se koná v termínu 15.-19.7. 2024 a druhý navazuje v termínu 22.-26.7. 2024. Místa na těchto turnusech rychle ubývají, přihlásit se můžete ZDE.


DVA PŘÍMĚSTSKÉ TURNUSY NA PRAZE 5 V ARÉNĚ BARRANDOV

Ve stejných termínech jako Sport Kids Camp na PORGu, proběhnou 2 turnusy nově na Praze 5 na Barrandově, konkrétně v nové ARÉNĚ BARRANDOV na Chaplinově náměstí. K nabitému sportovnímu programu budeme využívat velkou multifunkční halu, sportovní sál, venkovní hřiště na volejbal a fotbal. Přihlášky na jednotlivé turnusy najdete ZDE.


Během jednotlivých dnů čeká účastníky celokempová hra, která má za cíl rozvíjet práci v kolektivu. Kdo si na konci kempu odnese pohár pro vítěze a kdo zlaté, stříbrné a bronzové medaile? To se dozvíme v průběhu léta 2024.


Pro všechny účastníky je zajištěn pitný režim, dopolední a odpolední svačina a oběd. 

Těšíme se na vás!

Naši partneři