Celkem 48 dětí si užilo kemp s přespáním na Open Gate School!

Krásné zázemí areálu Open Gate School je jako stvořené pro letní sportování. V areálu jsme využívali zejména venkovní hřiště, multifunkční halu, gymnastickou tělocvičnu a dále také plavecký bazén, ve kterém se děti zchladily zejména v horkých slunečných dnech při zábavných vodních cvičeních našeho trenéra Martina Šaššáka.

Za zmínku rozhodně stojí výborná strava, která byla zajištěna přímo jídelnou Open Gate School. Na našich akcích dbáme na kvalitní a zdravou stravu. Všichni účastníci měli na výběr hned z několika jídel, která byla samozřejmě doplněna také velkým množstvím ovoce a zeleniny. 


Všichni účastníci byli ubytováni v krásných dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím. Děti si na kempu vyzkoušely nespočet kolektivních, ale také individuálních sportů. Nabitý sportovní program byl doplněn také celokempovou hrou, která rozvíjela zejména práci v kolektivu a učila děti komunikace a týmovosti. Hlavní doplňkovou aktivitou se stala také jízda na koni, kterou nám zajistila paní Iveta Fialková, která se o koně na Open Gate School stará celoročně. 


Na Open Gate School se budeme se Sport Kids Campem vždy rádi vracet. Moc děkujeme vedení školy za perfektní zázemí a ochotu zaměstnanců při realizaci naší sportovní akce pro děti. Pevně věříme, že se všem dětem kemp líbil a budeme se na všechny těšit opět příští léto. 

Fotogalerie z kempu na Open Gate School 

Naši partneři