Přípravy na letní turnusy Sport Kids Camp jsou v plném proudu

Jako první se koná letní Sport Kids Camp na Praze 4 v areálu ZŠ Nový Porg, kde je přihlášeno přesně 70 malých sportovců. Tento turnus je naplánován na termín 13.-17.7.2020, tedy přesně za 75 dnů. Pokračujeme turnusem opět v areálu ZŠ Nový Porg  na Praze 4 v termínu 20.-24.7.2020, kde je v současné chvíli přihlášeno 35 účastníků a přihlášky pro další zájemce jsou stále otevřeny. Léto se Sport Kids Camp můžete zakončit v termínu 17.-21.8. turnusem v Jesenici u Prahy v areálu ZŠ Sunny Canadian International school, kde je nyní přihlášeno 12 sportovců. 

Již nyní organizátoři připravují nejrůznější věci spojené s plánováním jednotlivých turnusů,  jako jsou například rozpisy do tréninkových skupin, objednávání účastnických triček a dárků, příprava sportovních aktivit,  celokempových her a soutěží, ladí se také poslední organizační záležitosti spojené s partnery kempů jako například objednávky stravy a pitného režimu. 

Pokud byste měli zájem o přihlášení na jakýkoli z letních turnusů Sport Kids Camps, neváhejte a pošlete nám svou epřihlášku, kterou stačí jednoduše vyplnit ZDE.

Těšíme se na Vás!

#sportkidscamp

Naši partneři