Sportovní kemp s přespáním, novinka od Sport Kids Camp!

Díky spolupráci s OPEN GATE SCHOOL jsme dokázali všem účastníkům zajistit velmi unikátní a z našeho pohledu nejlepší prostředí pro konání tohoto typu kempu s přespáním. Nádherný areál v Babicích u Prahy je tím pravým prostředím, kde dětem můžeme nabídnou nadstandardní podmínky ubytování, sportovišť, stravy a veškerého doplňkového programu. 

Kemp se uskuteční v termínu 3.-10. července 2021 (od soboty do soboty). V areálu OPEN GATE SCHOOL nechybí venkovní multifunkční hřiště, tělocvična, sportovní hala, ale také krytý bazén nebo výběh pro koně. Kousek od areálu najdeme krásnou přírodu lemovanou lesy. Přímo v areálu bude zajištěna také strava v podobě snídaně, dopolední a odpolední svačiny, oběda, večeře, druhé večeře a zajištěn bude také kompletní pitný režim každého účastníka.  

Hlavním programem bude nespočet sportů jako je například fotbal, florbal, házená, basketbal, dále také gymnastika, atletika nebo také plavání. Pestrý sportovní program bude doplněn o sportovní, ale také vědomostní a logické soutěže. Díky času strávenému s dětmi se soustředíme na rozvoj sportovní a  osobnostní stránky dětí. Jsme přesvědčeni, že i díky krásnému prostředí a skvělé partě trenérů zajistíme dětem ten pravý sportovní zážitek léta 2021, kam se budou s nadšením při dalších konaných akcích, vracet.Jednoduchou epřihlášku na tento kemp konaný na OPEN GATE SCHOOL najdete ZDE

Naši partneři