Tři turnusy letního Sport Kids Campu 2023 jsou připraveny!

DVA PŘÍMĚSTSKÉ TURNUSY NA PRAZE 4

V červenci pořádáme dva tradiční turnusy na Praze 4, konkrétně se jedná o příměstské kempy, které proběhnou na ZŠ NOVÝ PORG, kde budeme využívat velkou multifunkční halu, fotbalové hřiště s umělou trávou, hřiště na volejbal, ale také nově vybudovaný běžecký ovál a horolezeckou stěnu. První turnus se koná v termínu 17.-21.7. 2023 a druhý navazuje v termínu 24.-28.7. 2023.


V rámci doprovodného programu se budeme věnovat práci v kolektivu, ale také individuálním soutěžím, které se nebudou soustředit pouze na sport. 

Během jednotlivých dnů budeme hrát celokempovou hru, ve které budou děti sbírat body po celých pět dní a na konci kempu poznáme všechny vítěze, kteří si převezmou hodnotné ceny.

PŘIHLÁŠKA NA TURNUS 17.-21.7. 2023 A VÍCE INFORMACÍ 

PŘIHLÁŠKA NA TURNUS 24.-28.7. 2023 A VÍCE INFORMACÍ

NOVINKA! TURNUS NA ZŠ KUTNOHORSKÁ V DOLNÍCH MĚCHOLUPECH

Na konci srpna budeme nově organizovat příměstský turnus na Praze 10, konkrétně na ZŠ Kutnohorská, kde budeme sportovat v nové multifunkční hale, využívat ale budeme také přilehlá venkovní sportoviště. 

Turnus nabitý sporty proběhne v termínu 21.-25. srpna 2023 a my už se nemůžeme dočkat této novinky, kterou jsme ve spolupráci se ZŠ Kutnohorská, připravili. Děti čeká spoustu zábavy, vyzkoušíme si mnoho kolektivních, ale také individuálních sportů a nemine nás ani doprovodný program o ceny a celkové vítěze celokempové hry. 

PŘIHLÁŠKA A VÍCE INFORMACÍ 

Naši partneři